Apie mus

Mes siūlome konsultacines paslaugas, įvairius pilnus kompleksinius sprendimus ir paslaugas statybos sektoriaus įmonėms ir projektams, paremtas vieninga BIM metodologija, aukšto lygio kompetencijomis ir įvairiomis pagal poreikį kompleksiškai suderintomis BIM technologijomis statybos gyvavimo ciklo etapuose (planavimo, architektūros, konstrukcijų, inžinerinių sistemų, projektų valdymo, logistikos, ekonomikos, pastatų priežiūros, eksploatacijos, vertinimo ir kituose).

Mūsų stiprybės

Esame tiesiogiai nepriklausomi nuo skirtingų BIM technologijų tiekėjų, todėl galime sujungti įvairių ekspertų, geriausių specialistų kiekvienoje BIM specializuotoje srityje kompetencijas ir naujausių technologijų sprendimus, kartu su Jumis įgyvendinti reikiamus procesų pokyčius, kurti pridėtinę jūsų verslo vertę statybų sektoriuje, didinti projektų pelningumą.

Taip pat kartu siekiame užtikrinti Jūsų užsakovams, kad objektai būtų pastatyti pagal Projektų apimtis, Laiku ir planuojam Biudžete.

Mes koncentruojamės į veiklas kaip surasti ir pateikti paprastus atsakymus į įvairių statybų sektoriaus dalyvių kasdieninius klausimus susijusius su skaitmeninės statybos sprendimų diegimu Jūsų įmonėje ar organizacijoje.

Pagal Jūsų poreikius parenkame ir padedame įdiegti Jūsų įmonėje įvairius technologinius sprendimus;